آموزشگاه موسیقی آبی رود

درباره موسسه

آموزشگاه موسیقی آبی رود از سال 1395 تحت مدیریت محمد معتمدی خواننده سرشناس ایرانی آغاز به فعالیت نمود. ما در آموزشگاه موسیقی آبی رود معتقد هستیم که هیچ‌وقت برای آموختن موسیقی دیر نیست و هر کسی می‌تواند با دریافت آموزش‌های مناسب، تمرین و ممارست بدل به یک نوازنده یا خواننده موفق بشود. در این مسیر ما گام به گام همراه شما هستیم تا لذت خواندن و نواختن را در کنار سایر علاقه‌مندان حوزه موسیقی در محیطی دوستانه و باز کشف کنید.

آموزشگاه موسیقی آبی رود با بهره‌گیری از اساتید مجرب و برنامه‌ریزی آموزشی حرفه‌ای، دوره‌های مقدماتی تا پیشرفته آواز پاپ، کلاسیک و ایرانی شامل صداسازی، طراحی آواز و آمادگی اجرای صحنه‌ای و سازهای ایرانی و کلاسیک مانند قانون، تار، سه‌تار و پیانو را ارائه می‌دارد. ما از گام‌های اول یادگیری تا تولید و ضبط قطعات موسیقی خودتان به عنوان یک موزیسین حرفه‌ای همراه شما خواهیم بود.

همچنین، آموزشگاه موسیقی آبی رود تخصصی‌ترین دوره‌های صداسازی و طراحی آواز را در ایران ارائه می‌دارد و مفتخر است که در این مسیر از ابتدا تا رسیدن شما به اوج همراه شفیق شما باشد. همین حالا با ما تماس بگیرید تا با رزرو کلاس‌های مورد نظر خود، پا به این سفر هیجان‌انگیز در دنیای موسیقی بگذارید.

 

درباره موسسه